Mta Nedir? Mta İndir Full Türkçe - Gta San Andreas 600 MB Tek Link Full İndir

Mta Nedir?
Multi Theft Auto, Gta San Andreasın Multiplayer halidir. Yani arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Bir çok mod bulunmaktadır Roleplay, Freeroam, DD, Race, Dayz, Pubg, Askeriye gibi bir çok farklı modlarda serverler vardır. Başı boş gezeceğiniz server çeşitide, Meslek yapıp para kazanıp ev araba işyeri açma imkanı sunan serverde kısacası a dan z ye her çeşit server vardır. Bu serverler Oyuncular tarafından açılır Türk serverlerine girerseniz konustuklarından anlarsınız oyunda T tuşuna basarak chat yapabilirsiniz.

Nasıl Oynarım?
Mta oynamak için gta kurulu olmak zorundadır. Gtasan kurulu değil ise sayfanın altında Gtasan 500Mb lik sıkıştırılmış paket indirme linki ve kurulum videosu var.

Gtasan bilgisayarınızda var ise MtaSan indirip Gtasana yüklemeniz yeterli
Multi Theft Auto indirmek için: TIKLA

Mtanın nasıl kurulacağını bu videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.


Gtasan Kurulu Değil ise,

Gtasan indir:>  Cloud >  TIKLA ,  YandexDisk > TIKLA 
Boyut: 500MB

(500Mb) Sıkıştırılmış GtaSan oldugu için boyutu küçük ama arşivden dışarı sürüklediğinizde orjinal boyutuna dönüşecektir dosya vs eksik değildir sorunsuz şekilde oynarsınız.)

Gta kurulum videosu: ( 1. dakikadan sonrasını izlemeniz yeterli )
Bu Video Batuhan adlı arkadaşın alıntılanmış anlatım videosudur.

  Yorum Yap
  Fby

6 yorum:

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Link kırıkmı?

  YanıtlaSil
 3. Mega link: https://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fmega.nz%2F%23%21MdBxEaBQ%21wOsHQ6twDC_D1vE6b16KzqmpilT8rf7T_VhxpD29ObE&redir_token=fgQ6Bhm-qBuyXaNBuWdZJjpK6o18MTUyMDU0Nzc2NUAxNTIwNDYxMzY1&event=video_description&v=gw-f1qjfMjo

  YanıtlaSil